Güncellendi. İyi seyirler

Aşıklar Şehri FİLMİNİN ELEŞTİRİLERİ

FİLM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR FİLM HAKKINDA 3 ADET YORUM YAPILDI
KKTYP 29 Mart 2017 / 14:29 Cevapla

Görsel ve teknik yönden mükemmel.Aldığı oscarları sonuna kadar haketmiş daha fazlasını da alabilirdi.Akademi son yıllarda sadece senaryosunun en iyi olduğunu düşündüğü filmlere en iyi film oscarını veriyor gibi. Bu yüzden filmin, yönetimi oyunculuğu ya da diğer teknik dalları mükemmel olsa da oscarı alamıyor.Gerçi bu filmin senaryosu da güzel ama çok fazla hollywood klişesi içeriyor bu yüzden moonlight filmi oscar ı aldı. Tabi biraz trump karşıtlığının da etkisi olabilir bu kararın alınmasında(siyahi filmi olduğu için) Yönetmen Damien Chazzelle ve oyuncu Emma Stone da sonuna kadar haketmiş oscarı.Ancak filmin adı duyulmasaydı Ryan Gosling in aday dahi olamayacağını düşünüyorum,vasattı.

fadiş 15 Nisan 2017 / 02:54 Cevapla

Tek kelime ile izlediğim en mükemmel filmdi. Oyunculuklar filmin çekim aşamaları senaryosu şarkılar müzikler o kadar içine sokuyor ki insanı müzikal ve romantizm doluydu resmen kotu yorumlara aldırmadan kesinlikle izleyin derim IMBD 8.4 puanı çok da adaletli olmuş aldığı oscarları tamamen hak ediyor en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı ama en iyi erkek de ryan gosling e verilmeliymiş.

RüzGar 5 Mayıs 2017 / 11:26 Cevapla

hayallerinin peşinden koşan iki insan ve yaşadıkları bu güzel anılar daha iyi anlatamazdı özellikle son sahnedeki o bakış muhteşemdi oyuncular role baya girmişler müziklerde bir harikaydı kısaca film çok güzeldi:)))

BENZER FİLMLERE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?